Jakie opłaty ponosimy za pożyczkę?

Zanim ostatecznie zaciągniemy tego typu pożyczkę, powinniśmy się dowiedzieć, jakie opłaty będą się z nią wiązały i ile ostatecznie oddamy pieniędzy do firmy pożyczkowej. Może się okazać, że jeżeli dobrze poszukamy, to dodatkowo będziemy musieli oddać tylko kilka złotych, co sprawi, że zaciągnięcie tego typu, błyskawicznej pożyczki, będzie jeszcze lepszą decyzją.

Płacimy tylko za prowizję

W większości przypadków, to na nowych klientów czeka specjalny rabat, który sprawia, że cały koszt wzięcia pożyczki, będzie zamykał się tylko w kilku złotych. Po prostu nie płacimy odsetek, nie płacimy za przygotowanie pożyczki i jej obsługę. Jedyne za co będziemy musieli zapłacić to za prowizję, ale najwspanialsze w tym jest to, że będzie to kwota kilku złotych, która dodatkowo jeszcze nie będzie się zmieniać, bez względu na to jak wysoka będzie kwota, którą chcemy pożyczyć. Dodatkowo warto powiedzieć, że taka prowizja też może być różna w zależności od firmy, w której zaciągamy pożyczkę, więc naprawdę dokładnie trzeba się wszystkiemu przyjrzeć.

Starsi klienci też mają szansę płacić tylko prowizję

Zazwyczaj to nowi klienci mogą liczyć na taką ulgę. Jednak są firmy, które proponują taką promocję także swoim starym klientom, pod warunkiem, że wezmą oni pożyczkę w określonej kwocie, albo że spłacą ją oni w ciągu miesiąca. Jeżeli więc wiemy, że jesteśmy w stanie spełnić ten warunki, to warto z tego skorzystać.

Jest wiele korzystnych propozycji, które sprawiają, że jeszcze bardziej opłaca się zaciągnąć taką pożyczkę. Trzeba się im tylko przyjrzeć.